Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Midland G9Pro
#1

Ruční radiostanice Midland se spoustou funkcí a přehledným displejem.
Dvojité tlačítko PTT umožňuje posílat buď vysoký, nebo nízký výkon. Posílejte pouze s vysokým výkonem, pokud je to nutné pro prodloužení kapacity baterie. Tlačítko Nouzové volání umožňuje dosáhnout všech rádií v dosahu, i když jsou naladěny na jiné kanály. Navíc má zlepšenou kvalitu zvuku a má funkci redukce chvění, která potlačuje následný hluk.

Více informací:
- 16 kanálů PMR446
- Tlačítko dvojitého odeslání pro vysoký nebo nízký výkon
- Vylepšená kvalita zvuku
- 38 CTCSS / 104DCS kóduje nerušené hovory
- Redukce šumu
- Vodotěsné dle standardu IPX4

Vlastnosti:
- 8 konvenčních + 8 nových kanálů PM446
- 38 CTCSS tóny / 104 DCS kódy
- Mimořádně výkonný reproduktor
- Velký LCD displej
- Dual PTT pro
- Přenos vysokého / nízkého výkonu Funkce nouzového volání
- VOX nastavitelný ve 3 úrovních a s funkcí Talkback
- High / Low power
- Vibrace
- Zamykání klávesnice
- Dual Watch
- Skenování
- Řídící rozsah pro automatickou úsporu energie
- Varování baterie

Technické údaje:
- Vodotěsný pro IPX4
- Rozšířené frekvenční pásmo: od 446,00625 do 446,1975 MHz
- Baterie: 4 Ni-MH AA baterie 1800 mAh (volitelné: akumulátor 800 mAh nebo lithium-iontový akumulátor 1200 mAh)
- Výkon: 500 mW (PMR446); 10 mW (LPD)
- Provozní teplota: -20 ° C až +55 ° C
- 2 kolíková zástrčka příslušenství

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#2

Tahle stanice je dobra, neposlouchá tak jako lidlovka, ale blíží se tomu. Hlavně výborně vysílá, má silnou modulaci. Veliká anténa už nevyžaduje žádný návlek/trubku. Podsvícený displej. Mimochodem skvelč se otevírá současným držením šipky nahoru i dolů nějakou krátkou chvilku. Jinak má vysílačka spoustu funkcí, které se ale upřímně moc nevyužijí. Nevýhoda je že stanička má celkem 32 kanálů, 16 standardních a 16 opět standardních, ale s předvolenými subtony, takže kanál 17 je kanál 1 ale s nějakým subtonem. Ničemu to nevadí, ale zdržuje to při scanování protože to projíždí všech 16+16 kanálu a těch druhých 16 úplně zbytečné a naprázdno.
Odpovědět
#3

Mám a plně všem doporučuji. Z těch co mám doma, nebo jsem měl tu čest vyzkoušet je TOP.
Používám tedy i s trubkou, myslím, že i u G9pro je čitelné zlepšení.

PMR: Midland G9pro, Yaesu vx-246, Sencor smr600, Motorola T82Extreme, Vertex standart vx-146 (rozdělané)
Dualband: Wouxun kg-uv9k + Nagoya NA-771
CB: Elix K22 + teleskop
Odpovědět
#4

(25.08.2020, 12:50 PM)mouseman Napsal(a):  Tahle stanice je dobra, neposlouchá tak jako lidlovka, ale blíží se tomu. Hlavně výborně vysílá, má silnou modulaci. Veliká anténa už nevyžaduje žádný návlek/trubku. Podsvícený displej. Mimochodem skvelč se otevírá současným držením šipky nahoru i dolů nějakou krátkou chvilku. Jinak má vysílačka spoustu funkcí, které se ale upřímně moc nevyužijí. Nevýhoda je že stanička má celkem 32 kanálů, 16 standardních a 16 opět standardních, ale s předvolenými subtony, takže kanál 17 je kanál 1 ale s nějakým subtonem. Ničemu to nevadí, ale zdržuje to při scanování protože to projíždí všech 16+16 kanálu a těch druhých 16 úplně zbytečné a naprázdno.

Naprosto souhlasím s výše napsaným Wink. Stanička je to kvalitní. Jen se mi zdá, že při nabíjení dochází ke zvýšenému zahřívání akumulátorů.
Odpovědět
#5

(20.11.2020, 02:16 PM)Hopper Napsal(a):  Naprosto souhlasím s výše napsaným Wink. Stanička je to kvalitní. Jen se mi zdá, že při nabíjení dochází ke zvýšenému zahřívání akumulátorů.

To zahřívání potvrzuji, navíc to strašně dlouho trvá. Nakonec jsem akumulátory vytáhl a strčil do nabíječky k eneloopům.

Midland G9 PRO ~ Baofeng UV5-R
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)