Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CRT SS 7900
#21

Jasny, diky za info, ale bohuzel k ni software neni dostupny, coz je jadro problemu. Ja uz ji nemam, sla z domu velmi sviznym krokem, protoze k ni obsluzny software proste neexistoval a tim padem neslo povypinat ty zbytecne skupiny.
Kazdopadne dekuji za radu.
Odpovědět
#22

Aha, 
to jsem žil v mylné představě, že k těm verzím 6900, 7900 a 9900 je společný SW... To jsou jelita...
On ten SW k 9900 taky není žádný zázrak, ale alespoň jsem povypínal nepotřebné bandy a na C, B nastavil správné kmitočty pro CB kanály. 
Nicméně potřebuji HF allband, takže taky půjde dělat radost někomu jinému Wink

OK1PTR
Odpovědět
#23

Kdyz se divam na EU distribuci, tak je ve skladu 7900V vyprodana - KONECNE! Doufam ze uz nikdy nebude a plne ji nahradi model 8900.
Mrzela me komunikace s CRT France, ze jim v eng. nekolikrat pisete a nikdy jsem nedostal odpoved, jen automat vam odepise: budeme vas email resit. Dalsi vec na zvazeni, proc brat stanice v brandu-CRT, kdyz vse je i jako brand-Anytone se software podporou tak jak ma byt. Mozna nekoho napadne software z Anytone zkusit pro CRT, ale nelze! CRT / Anytone vzajemne nezamenite, presto ze jde o stejne modely s jinym labelem, nicmene u Anytone neni sebemensi problem a vyhnete se zbytecnym komplikacim. Otazkou je proc CRT, kdyz vsechny modely jsou hlavne v provedeni i jako Anytone a mate jistotu funkcniho software. Tohle zakaznik ale pri prvnim nakupu na pocatku rozhodovani nejspise netusi.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)