Fórum o vysílání a vysílačkách a o všem kolem

Úplná verze: CRT SS 7900
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Technické informace:
- Režim modulace: AM / FM / LSB / USB
- Frekvenční rozsah: 28 až 29,7 MHz
Radiostanici lze rozšířit na frekvence 25.615 - 30.105 MHz
- Výkon: 12W AM / FM Power 30W / 30W SSB (nastavitelný AM / FM / SSB)
- Paměti: 6
- Ano Zesvětlovače (MULTI) Zapne Voice čistička SSB módu
- Automatický umlčovač šumu: (ASQ), AM / FM
- ROGER BEEP: ano (pípnutí při odklíčování)
- RF GAIN: Ano (možňuje nastavení citlivosti přijímače)
- Dekodér: CTCSS / DCS (kodér / dekodér) 38 CTCSS / DCS 104 (součástí balení)
- Filtry NB / HI CUT: ano
- Dual Watch funkce: ano: (simultánní monitorování dvou kanálů)
- Funkce TOT: Ano (omezovač doby hovoru)
- Ano SCAN funkce: ano (SCAN)
- Různé funkce: Canal + FUNCTION (+) 10kHz / ECHO / BIP klávesnice / monitorovacím + offset + Shift + SWR zámek klávesnice
- Ovládání na mikrofonu: ano
- Displej: LCD
- Zobrazení: Frekvence nebo kanál + výkon + indikátor přijímacího signálu
- Programování: možnost připojit programovací kabel + programovací software pro programování pomocí počítače
- Rozměry: 200 (š) x 280 (L) x 60 mm (H)
- Hmotnost: 1,5 kg
[Obrázek: crt-ss-7900-sw.jpg]
To je hezký rádijko... Teď ještě jak se bude chovat s 5/8 na paneláku. Naštěstí už dneska skoro nikdo nevysílá, tak to nebude tak hrozný... ?
Popravdě to je můj hlavní adept na CB s SSB, pak ještě "vyšší" řada SS 9900. Prošel jsem spoustu recenzí a testů/ videí, tedy převážně té  crt ss 9900 a měla by byt lepší/srovnatelná, než President Lincoln II
(24.11.2020, 06:00 PM)Alpinet Plzeň Napsal(a): [ -> ]Popravdě to je můj hlavní adept na CB s SSB, pak ještě "vyšší" řada SS 9900. Prošel jsem spoustu recenzí a testů/ videí, tedy převážně té  crt ss 9900 a měla by byt lepší/srovnatelná, než President Lincoln II

A co třeba CRT SS 6900 N BLUE ? S tou nemá nikdo zkušenosti?
Tak co, plantížníci?? Už jste si ji někdo koupil?  Big Grin Já si na ni brousím zuby čím dál tím víc  Cool .
Koupil jsem si SS 9900  Wink
Taky jsem o ni premejslel...ale vyhralo to zase jine pasmo...kde nejsou misto anten hromosvody Big Grin
(23.04.2021, 12:01 AM)Alpinet Plzeň Napsal(a): [ -> ]Koupil jsem si SS 9900  Wink

No a já nakonec půjdu do AnyTone 5555. Je to to samé, co CRT-SS6900, KPO DX5000, MAAS DX5000, INTEK HR-5050 nebo Alinco DR-135DX (později vyráběné jako DX-10). Všecny tyhle stanice vyrábí AnyTone ve "své" továrně někde v Quanzhou už více, jak 11 let.
(26.04.2021, 12:21 PM)Vrána Chodov Praha Napsal(a): [ -> ]No a já nakonec půjdu do AnyTone 5555. Je to to samé, co CRT-SS6900, KPO DX5000, MAAS DX5000, INTEK HR-5050 nebo Alinco DR-135DX (později vyráběné jako DX-10). Všecny tyhle stanice vyrábí AnyTone ve "své" továrně někde v Quanzhou už více, jak 11 let.

Přesně tu mám a jsem velice spokojen. Doporučuji. Určitě se najde i lepší ale zase o něco dražší.
Pro domácí vysílání v pořádku , jen na portable , nebo do auta není vhodná , je to proste benda.
Stran: 1 2