Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rušení na CB
#1

Kamarádi potřebuju radu ohledně rušení na pásmu CB. Ještě do jara jsem měl na svem domácím QTH rušení za 1S. S příchodem leta se cosi stalo a rušení 4S konstantně.Sice mám nad hlavou AP internetu, ale vše vyloučeno. Veškerý barák odpojen od elektriky a konstantně 4S. Nedalo mě to a s magnetkou jsem projel vesnici a zjistil, že se toto objevuje v menší či větší míře v celé obci. Rušení jde napříč pásmem od 26MHz-28MHz kde mám rozsah stanice. Stopro to leze z elektriky. Co s tím??
Odpovědět
#2

Vendo, je treba zjistit od ceho to jde. Vzit rucku a idealne smerovku a udelat si trosku lepsi "mapku". 27MHz proleze vsade, takze magnetkou to nezameris. Rozhodne neco smeroveho. No a hledat a hledat ... muze to bejt cokoliv. Pak zjistit zda to bezi uplne porad, nebo se to nejak vypina / zanika to? Atd. proste vic informaci o tom. A taky kde to je jeste jinde? Nejaky prehledovy prijimac, analyzator? Nekoho kdo to ma aby ti pomohl s tim zmerit vic.

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#3

Vendo to je tezky...to budes hledat tezko..klidne to muze delat nekomu v polske dratence na tv kmitajici zesilovac...ja bych zdroj ruseni vubec nehledal kolem 27mhz....nejednodussi by byl sdr a na vodopadu procmuchat cele spektrum od rekneme 200 khz(pulzaky) az po 800mhz(kmitajici zesilovace v tv antenach)...a na vodopadu pujdou ty vlny harmonickejch krasne videt...
Odpovědět
#4

Videl bych to nekde u sousedu na tepelny cerpadlo...
Odpovědět
#5

Tepelné čerpadlo, měnič pro solární panely...

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#6

Mppt regulatory rusi strasne..pwm jsou v poho...vyzkouseno doma tedy to vim jiste
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)