Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Midland G7 Pro
#1

Technické informace:
  • 8 PMR 446 /69 LPD (úprava: již v prodeji 16k verze)
  • VF výkon: 500 mW PMR 446/10 mw LPD
  • Napájení: 800 mAh NiMh akupack nebo 4 x AA aku
  • Rozměry ( š x v x h): 58 x 122 x 34 mm
  • Hmotnost: 119 g
  • Počet kanálů (pamětí): 8 kanálů PMR 446, 69 kanálů LPD

Formáty selektivních voleb:
  • 38 CTCSS tónů
Další vlastnosti:
  • scan
  • podsvícený LCD displej
  • vyzváněcí tóny
  • vestavěný VOX
  • vibrační a zvuková signalizace volání 
[Obrázek: 715555_674965_C1090_2.jpg]

PMR: Midland G9pro, Yaesu vx-246, Sencor smr600, Motorola T82Extreme, Vertex standart vx-146 (rozdělané)
Dualband: Wouxun kg-uv9k + Nagoya NA-771
CB: Elix K22 + teleskop
Odpovědět
#2

MÁm tuto pmr od 21.9. 2020 ale v 16k verzi ,lze přepnout na 8k  až ji prozkoumám a vyzkouším v provozu na nějaký  ten DX Smile  dám jsem recenzi, taky jsem dám úpravu na odstavení LPD pásma tak že bude jen 16k pmr a foto psp stanice.
Odpovědět
#3

Díky Ludvo. Opravdu je již v prodeji nová verze G7pro se 16 kanály. Aktualizoval jsem první příspěvek.  Wink
A těším se na recenzi, jak je na tom v porovnání s G9pro, kterou mám a myslím, že je to fakt dobrá stanice po všech stránkách.

PMR: Midland G9pro, Yaesu vx-246, Sencor smr600, Motorola T82Extreme, Vertex standart vx-146 (rozdělané)
Dualband: Wouxun kg-uv9k + Nagoya NA-771
CB: Elix K22 + teleskop
Odpovědět
#4

(23.09.2020, 07:27 PM)Honza Klatovy Napsal(a):  Díky Ludvo. Opravdu je již v prodeji nová verze G7pro se 16 kanály. Aktualizoval jsem první příspěvek.  Wink
A těším se na recenzi, jak je na tom v porovnání s G9pro, kterou mám a myslím, že je to fakt dobrá stanice po všech stránkách.
Původně mě oslovil Midland G9pro ale po hlubším prostudování mi nevychovaly  kanály 16+16 s předvobou neb pak skenuje 32 k a to mě vadilo neb Midland má docela pomalé skenování, ale více mě vadilo zapojení dle fota dps kde jsem nenalezl žádný vstupní SAW filtr v přijímací části rds ,možná je ukrytý v tom kovovém stínícim krytu  v provedení smd neb klasický SAW je asi tak pětkrát větší. Proto moje volba padla na  G7pro 2019 single z RS comu Pardubice. https://shop.rscom.cz/midland/2620-midla...99660.html, dá se koupit i zde:https://www.pmr-funkgeraete.de/Funkgeraete/PMR446/Alan/Midland-PMR/Midland-G7-Pro-Einzelgeraet-16-Kanal-PMR446-69-LPD::12833.html

Zde foto Midland G7pro 2019 single

Tak úprava na 16k jen PMR je snadná opatrně stanici rozšroubovat má je 4 vruty a pozor sundat plastový knoflík na hlasitost pod ním je matka se dvěma zářezy tu opatrně vytočit a vyndat , pomalu odělit kryty od sebe pozor na kryt vedou do něj 2kablíky na vybrační motorek, na pravé traně rds jsou vidět 3 propojky: ze spoda nahoru je : J1 ROZPOJENÁ ,J2 SPOJENÁ J4 ROZPOJENÁ  není to chyba tak jsou onačené. Pro jen  pásmo PMR  uzavřít všechny propojky J1-SPOJIT, J2 -JE SPOJENÁ  J4.- SPOJIT. POZOR: Je potřeba mít mikropákju a cit pro jemnou práci kdo to neumí ať požádá někoho kdo má zkušenosti s pájením mikrospojů.


Přiložené soubory Miniatury
       
Odpovědět
#5

Úprava jen  pro pásmo PMR Platí i pro Midland G7pro 8 Smile kanálovou verzi.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)