Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Připomínky, návrhy
#21

Hu! Teď jsem to otevřel a vybafla na mne nová tlama! Ale dobré... [Obrázek: thumbsup.png]
Odpovědět
#22

(04.09.2020, 09:14 AM)Sam Přerov Napsal(a):  Hu! Teď jsem to otevřel a vybafla na mne nová tlama! Ale dobré... [Obrázek: thumbsup.png]

Same je to v procesu, zkousim nejake nove vzhledy :-) jeste to neni finale asi, makam na tom :-)

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#23

Já asi budu trochu prudit, ale nebylo by možné zakázat komplet smajlíky nějak globálně durch celé fórum  - třeba v profilu? Nechci aby se mi zobrazovaly v liště nahoře při psaní ani při jakémkoliv zobrazení v tělech zpráv, maximálně jako typografické značky..? Esteticky je to děs. Díky...
Další věcí je podpis, je to nepřehledné, když si každý dá do "podpisu" všech 48 vysílaček které má a zobrazuje se to pod každou zprávou kterou přidá.
Odpovědět
#24

(04.09.2020, 09:18 AM)admin Napsal(a):  Same je to v procesu, zkousim nejake nove vzhledy :-) jeste to neni finale asi, makam na tom :-)

Jestli můžu, přimlouval bych se za ten původní layout. Co znám, všechna fóra jsou modrá, modrá a ... modrá. To předtím bylo příjemné osvěžení.
Navíc ta hlavní stránka má tak velké písmo, že mám pocit, jako bych měl špatně nastavené rozlišení na monitoru Smile
Odpovědět
#25

(04.09.2020, 06:55 PM)Tulák Luhačovice Napsal(a):  Jestli můžu, přimlouval bych se za ten původní layout. Co znám, všechna fóra jsou modrá, modrá a ... modrá. To předtím bylo příjemné osvěžení.
Navíc ta hlavní stránka má tak velké písmo, že mám pocit, jako bych měl špatně nastavené rozlišení na monitoru Smile

Tulaku ladim to, umysl je udelat nekolik barevnych schemat, aby si kazdy mohl nastavit jakou barvu chce. Takze neboj, dej mi prosim par dni. Souhlasim s tebou ze vsechna fora jsou modra :-) pracuju na tom, nejde to tak rychle jak by si clovek pral, ale snazim se.

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#26

(04.09.2020, 07:12 PM)admin Napsal(a):  Tulaku ladim to, umysl je udelat nekolik barevnych schemat, aby si kazdy mohl nastavit jakou barvu chce. Takze neboj, dej mi prosim par dni. Souhlasim s tebou ze vsechna fora jsou modra :-) pracuju na tom, nejde to tak rychle jak by si clovek pral, ale snazim se.

Jasné, v pohodě Smile
Odpovědět
#27

Vzhled fora jsem vratil do puvodniho, tedy uplne prvniho. Pokud se nekdo chtel podivat na nejaky experimentalni vzhledy, tak se da v moznostech uzivatele kazdeho nastavit jiny vzhled, budu tam zkouset nejake dalsi varianty a kazdy si muze prepnout. Ale defaultni vzhled menit nebudu, aby v tom nebyl gulas :-) zaroven rikam, ze v tom defaultnim tematu nebudu nic menit - az narazim na nejake ktere bude proste ok po vsech strankach tak z nej udelam default :-) snad to tak bude v pohode a nebude to tu jako na kolotoci :-)

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#28

(04.09.2020, 07:38 PM)admin Napsal(a):  Vzhled fora jsem vratil do puvodniho, tedy uplne prvniho. Pokud se nekdo chtel podivat na nejaky experimentalni vzhledy, tak se da v moznostech uzivatele kazdeho nastavit jiny vzhled, budu tam zkouset nejake dalsi varianty a kazdy si muze prepnout. Ale defaultni vzhled menit nebudu, aby v tom nebyl gulas :-) zaroven rikam, ze v tom defaultnim tematu nebudu nic menit - az narazim na nejake ktere bude proste ok po vsech strankach tak z nej udelam default :-) snad to tak bude v pohode a nebude to tu jako na kolotoci :-)

Big Grin ted jsi mi v tom udelal uplnej gulas Big Grin ...prolejzam novej vzhled a chystam se ti k tomu neco napsat...a bum...klasika od zacatku je zpet...tedy nic psat nemusim Big Grin
Odpovědět
#29

Zdravím vás tady a díky za fórum.

Jen se zeptám, asi jsem pomalejší, ale nikde jsem nenašel, jak se mění název účtu, co se zobrazuje. Při registraci mi to volačku s mezerou nechtělo pustit, ale teď koukám, že ostatní to tady tak mají - jak na to?

Jinak přeji fóru dlouhou životnost a dostatek aktivních uživatelů - a samozřejmě plodnou diskuzi!
Odpovědět
#30

Ahoj Kubo, uživatelské jméno změníš úplně nahoře NASTAVENI UZIVATELE > PROFIL UZIVATELE > ZMENA UZIVATELSKEHO JMENA a pak úplně dole zásad své heslo a nové uživatelské jméno. Jestli to jde s mezerou nebo ne nevím, přiznám se že jsem to nezkoušel. Takže to prosím zkus.

Děkujeme za přání a děkujeme že jsi se přidal ;-) plodná diskuse se nedá vynutit, ta musí nastat ;-)

Michal Stod

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)