Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opakovač plzeňský kraj - hledá se místo....
#2

Jaký má být účel opakovače? Nějaké praktické použití - zajímalo by mě kdo ho bude prakticky používat a při jaké příležitosti? (Nechci rozebírat hotspoty - ale tam chápu tu myšlenku že si spolu mohou pokecat lidi z ostravy s lidma z českých budějovic - u opakovače mě to praktické použití moc jasné není - a nikdy nebylo - před dvaceti pěti lety kdy jsem CB používal jich pár bylo ale provoz na nich nebyl veliký. Resp. kde by sis ho představoval? Jako že na Radyni ideálně? Prostě někde na kopci nad Plzní? Nebo přímo někde v Plzni na nějakém věžáku? Nebo někde jinde jako že dál od Plzně?

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Opakovač plzeňský kraj - hledá se místo.... - od Alpinet Plzeň - 19.02.2022, 11:41 AM
RE: Opakovač plzeňský kraj - hledá se místo.... - od admin - 20.02.2022, 09:51 AM
RE: Opakovač plzeňský kraj - hledá se místo.... - od Alpinet Plzeň - 20.02.2022, 01:54 PM
RE: Opakovač plzeňský kraj - hledá se místo.... - od admin - 21.02.2022, 06:19 AM
RE: Opakovač plzeňský kraj - hledá se místo.... - od Alpinet Plzeň - 21.02.2022, 08:22 PM
RE: Opakovač plzeňský kraj - hledá se místo.... - od Vrána Chodov Praha - 27.03.2022, 10:04 PM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)