Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Na jake frekvenci se na sdilenkach dovolam?
#1

Sedite na nejake sdilence? Ktera je v kterem "miste" monitorovana a kde se na nekoho doboucham? Domasedi to maji vetsinou zapnuty na jednom kanale ...

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#2

(02.09.2020, 08:35 PM)admin Napsal(a):  Sedite na nejake sdilence? Ktera je v kterem "miste" monitorovana a kde se na nekoho doboucham? Domasedi to maji vetsinou zapnuty na jednom kanale ...

Skenuji... JN89RJ
Odpovědět
#3

Co jsem tento tyden vypozoroval, tak v Plzni funguje odpoledne/večer VHF5 (analog)

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#4

Tady v podhuri Krkonos  zase vhf3. v analogu. DMR se tady pouziva vylucne vhf1...
Odpovědět
#5

A ted uz taky na 4m tu u mne k3, u Jicina k5,v Praze a okoli k8 a kolem Milovic k1..
Odpovědět
#6

(22.07.2021, 11:32 AM)roman brod Napsal(a):  A ted uz taky na 4m tu u mne k3, u Jicina k5,v Praze a okoli k8 a kolem Milovic k1..

Romane, Ty máš K3 a vysíláš na 4m? :-):-):-)
Odpovědět
#7

(22.07.2021, 08:25 PM)Tonda OK1SDR Napsal(a):  Romane, Ty máš K3 a vysíláš na 4m? :-):-):-)

ano..vysilam na 4m na kanale 3 (k3) trvale na poslechu....co je na tom divneho?
Odpovědět
#8

(23.07.2021, 01:31 PM)roman brod Napsal(a):  ano..vysilam na 4m na kanale 3 (k3) trvale na poslechu....co je na tom divneho?

Já myslel, že máš rádio K3 - Elecraft K3 :-):-):-)
Odpovědět
#9

Nee...to bych nechtel ani zdarma...k cemu by mne to bylo?
Odpovědět
#10

Za chvilku diky zrusenym HS z CB bude mozne se dovolat na uhf odkudkoliv kamkoliv...co uz tam tehle cernejch pristroju beha...az na to čtú vlitne...to budou na slozenkach 5 mistne cisla...tak mi to rikal kamarad co u čtú pracuje na zachytu...a prej je tojen otazka casu,kazda koruna jim je prej potreba
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)