Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dřeníme program DenikCL6 a Svakou DataBázi
#1

Koukám, že sekta kolem mrtvého koně DeníkCL6 jede další kolo boje, vyplodili hned dva skvělé články.

Takže, co s mrtvým koněm? Třebas budeme zapírat, že jsme kdy nějakého koně vůbec měli, cituji záměrně bez uvedení zdroje, kdo chce, ať si vygůgluje.

„dost možná bude stačit chvíli nečíst ty hovna cbpmr co tam plodí houmofisáci co maj h***o co na práci a cl6 budou všichni brát zase jako fajn program.“Na cbdx.cz se probírá, jaká je to hrůza poslat deník bez diakritiky, poradím zdarma, jak takový deník vyhodnotit poměrně efektivně, když už to ten ´mrtvý kůň neumí nativně. Databáze volaček i databáze míst (striktně vzato jsou to pouhé seznamy) jsou textová data, až na pár středníků plain text. Stačí prohnat oba soubory přes nějaké "odhákovadlo" a je hotovo.Nezapomínejme, proč Bohouš CL6 přestal program DeníkCL6 vyvíjet, nechtěl se podílet na tom, že někteří si z programu, který byl zamýšlen jako pomůcka pro zápis spojení, udělali bič. Ten bič dosud práská a někteří si nedovedou představit, že by se dalo soutěžit i bez biče.
Odpovědět
#2

A je to co? Je to marný, je to marný, je to marný.. :o)
To je vždycky tak, když někdo usne v nějaké době a odmítá se probudit do reality. Provozovat program psaný pod DOSem dneska - no, to je už hodně zaschlý sperma.

Nejsem programátor, ale napsat nějakou vyhodnocovací rutinu, kdy se bude brát za platné spojení shodný lokátor, report, (dobře, u závodů ještě křížová kontrola číslování spojení) a volačka včetně možných variant (a kdyby to neházeli do koše tak by dneska mohla ta databáze variant volaček už být defacto hotová) nemůže být tak složité (drahé). Nic jiného (striktní důraz na uvádění "domácího qth" či "portable qth") je pro vyhodnocení zcela irelevantní a bazírování na něm je jen vopruz pořadatele.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)