Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Icom IC-F1610
#51

(22.07.2021, 06:10 PM)Kybergreg Napsal(a):  V jaký poloze jsi to tisknul? Naležato asi ne, to by se ty dvě ramena prohnuly. Nastojato asi taky ne, to by spadlo, protože to hlavní rameno je kulatý...

Na ležato a s podporou :-)
[Obrázek: rtrhhhj.jpg]
Odpovědět
#52

(22.07.2021, 07:23 PM)Tonda OK1SDR Napsal(a):  Na ležato a s podporou :-)

Takže máš multi-material upgrade (nebo jak se to jmenuje)? No, tohle já nevytisknu, nehledě na to, že nemám žádný matroš na ty podpory. No, nevadí, upravím to tak, aby to leželo na stole, holt to nebude symetrický.
Odpovědět
#53

(24.07.2021, 08:23 PM)Kybergreg Napsal(a):  Takže máš multi-material upgrade (nebo jak se to jmenuje)? No, tohle já nevytisknu, nehledě na to, že nemám žádný matroš na ty podpory. No, nevadí, upravím to tak, aby to leželo na stole, holt to nebude symetrický.

Podpěry se tisknou ze stejného materiálu, jako tisknutý předmět. Žádný multimateriál. Je to základní věc - zvolíš podpěry a ony se ti samy vygenerují a pak je po tisku, lehce odlomíš. 
[Obrázek: 20210723-142025.jpg]
Odpovědět
#54

(05.08.2021, 08:52 PM)Tonda OK1SDR Napsal(a):  Podpěry se tisknou ze stejného materiálu, jako tisknutý předmět. Žádný multimateriál. Je to základní věc - zvolíš podpěry a ony se ti samy vygenerují a pak je po tisku, lehce odlomíš. 

Aha, ok, já jsem v 3D tisku nováček. Kouknu na to, někde to tam bude v nastavení. 
Díky
Odpovědět
#55

Zdravím,  taky jsem pořídil jeden kousek, vypadá to skvěle, díky za různé typy (proletování apod.) . Kabel je hotový jen nemám jistotu s programováním, našel by se někdo kdo by poskytl ten inf.soubor abych se tim nějak prokousal a nacpal tam co chci? Taxíci to mají blokovaný proti stáhnutí a nechci to nějak zničit.
Odpovědět
#56

(09.08.2021, 09:55 AM)Milan3 Napsal(a):  Zdravím,  taky jsem pořídil jeden kousek, vypadá to skvěle, díky za různé typy (proletování apod.) . Kabel je hotový jen nemám jistotu s programováním, našel by se někdo kdo by poskytl ten inf.soubor abych se tim nějak prokousal a nacpal tam co chci? Taxíci to mají blokovaný proti stáhnutí a nechci to nějak zničit.

nic neznicis...ale jde to jen prehrat jinou CPS....v podstate kdyz otevres jen program tak zrovna v nem si muzes vytvorit cps...a ten jen do stanice pak nalejt....hlavne dej bacha aby nebyl zapnutej scrambler...jelikoz tam neni nainstalovanej tak to pak nemoduluje...jinak pokud nepotrebujes 5 ton...nic sloziteho to vytvorit neni...

kdyztak na soukromou zpravu mi dej mejla a ja ti cpsku poslu...ale jen se zdilenkama...a od toho si tam odvodis dopsat kmitacty dalsi....

ale zdvih modulace a vsechny tri vysilaci vykony si musis nastavit rucne ze servisniho menu stanice...to pocitacem nejde...tedy pro nastaveni vykonu musis mit antenu nebo umelou zatez a watt metr....taxici meli nastaveno pouze jeden vykon a to skoro plnej...tedy hulakat 20w do okoli by zrovna nebylo uplne ono
Odpovědět
#57

Moc děkuji, to mi pomohlo moc už tam cpu ham pásmo a ham převaděče. A budu pokračovat.
Odpovědět
#58

Milan3 Napsal(a):Moc děkuji, to mi pomohlo moc už tam cpu ham pásmo a ham převaděče. A budu pokračovat.

Nemas zac...pokud by ti skvelc nevyhovoval tak to zmnen...ja ho nastavuju tesne nad ruseni tady u mne...pokud to bude dlouho zavirat tak si pridej o dve cisla...pripadne uber pokud mas ruseni min
Odpovědět
#59

Po tom co behem 3 mesicu mi bylo prineseno 6 icomu s tim ze nemodulujou...vzdy problem ze je zapnutej scrambler kterej v tom ovsem neni....tak automaticky zapinam na tech stanicich zakaz vycteni stanice...abych porad neslysel...ja s tim nic nedelal to samo. Tedy upozornuji kamaradi...ode mne tihle icomy od ted pujdou vzdy zamcene...nemam nervy to porad dokola vysvetlovat a porad dokola opravovat nekomu.

roman brod Napsal(a):Po tom co behem 3 mesicu mi bylo prineseno 6 icomu s tim ze nemodulujou...vzdy problem ze je zapnutej scrambler kterej v tom ovsem neni....tak automaticky zapinam na tech stanicich zakaz vycteni stanice...abych porad neslysel...ja s tim nic nedelal to samo. Tedy upozornuji kamaradi...ode mne tihle icomy od ted pujdou vzdy zamcene...nemam nervy to porad dokola vysvetlovat a porad dokola opravovat nekomu.

A vubec ty radia ktere jsem po taxikarich programoval ja...
Odpovědět
#60

Jen upozorneni...kdo pouzivate k napajeni pulzni zdroj vzdy pred vypnutim zdroje nejdriv vypnete stanici...pri zapnuti pulzaku je vzdy docela velka napetova spicka a pokud pred odpojenim nebyl icom vypnut tak hned pri zapnuti zdroje startuje...a uz resim 3 mrtve stanice a jednu silne poblaznenou...tak bacha tohle radio nema rado pulzni zdroj
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)