Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Program + pluginy
#1

kdo pouziva program pro SDR prijimac s funkcnim pliginem pro DMR at prozradi jmeno programu pripadne kde lze plugin stahnout a doinstalovat. Dekuji
Odpovědět
#2

(05.09.2020, 05:39 PM)roman brod Napsal(a):  kdo pouziva program pro SDR prijimac s funkcnim pliginem pro DMR at prozradi jmeno programu pripadne kde lze plugin stahnout a doinstalovat. Dekuji

Ahoj, plugin, knihovny a DSD plus je ke stažení zde: 

https://www.dsdplus.com/download-2/

Můžeš zkusit nastavit, já mám problém, že když aktivuji plugin DSD, tak mi program vyhodí chybu a musím ho ukončit. Zatím jsem nepřišel na to čím by to mohlo být.
Bude to chyba W10, protože na W7 mi to funguje, ale tam mám hodně pomalý notebook a je to celkově nepoužitelné.

Zkus a uvidíš
Odpovědět
#3

Nejlepší sw pro SDR pro poslech 0-50Hz:
https://www.sdr-radio.com/

pro další pásma pak:
https://airspy.com/download/ (od Airspy)

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#4

Aktivně se zajímám o SDR a pokud bude zájem, můžeme založit nové dvě témata. První by bylo okolo software SDRCONSOLE a druhý kolem AIRSPY. Můžeme se společně poté podělit o zkušenosti z provozu, popřípadě poradit začínajícím.
Odpovědět
#5

(17.12.2020, 10:59 PM)Tonda OK1SDR Napsal(a):  Aktivně se zajímám o SDR a pokud bude zájem, můžeme založit nové dvě témata. První by bylo okolo software SDRCONSOLE a druhý kolem AIRSPY. Můžeme se společně poté podělit o zkušenosti z provozu, popřípadě poradit začínajícím.

Ahoj,
za takové vlákno bych byl velmi vděčný. Před nedávnem mělo Wimo velmi zajímavou slevu na airspy r2 + spyverter, ale trvala asi jen pár hodin, než jsem se rozhoupal, už to zase zdražili. Takže až někdy příští rok. SDR mám dlouhodobě v plánu a každé know-how je velmi cenné.
Odpovědět
#6

Na poslech DMR konkretně Horské služby používám SDRSharp verzi 1784 https://airspy.com/download/  a plugin Simple SDR stažený z rtl-sdr.ru na https://youtu.be/0YBR8GBI9go   je návod jak nainstalovat plugin do SDRSharp.
Odpovědět
#7

(19.12.2020, 04:55 PM)swenda Napsal(a):  Na poslech DMR konkretně Horské služby používám SDRSharp verzi 1784 https://airspy.com/download/  a plugin Simple SDR stažený z rtl-sdr.ru na https://youtu.be/0YBR8GBI9go   je návod jak nainstalovat plugin do SDRSharp.

Zkousel jsem to taky, ale SDRSharp s timto pluginem mi pada. Vypada to ale, ze na vine je rtl-sdr knihovna, kterou to stahuje (a je to nejaky stary windows build) v kombinaci s HW ve kterem je FC0012/13 + RTL2832/8. Jaky mas HW?
Odpovědět
#8

A jeste otazka..plugin na 4slotovy system Tetra existuje?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)