Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Icom IC-F1610
#11

Opravdu se tu nekdo nenajde kdo by zvladnul poradit jak se na tom programuje ten 5 ton? je upne jedno zda zvei ci ccir...uz jsem u toho mel 3 lidi co profesionalne programuji motoroly..a ti na to cumeli ze tohle tedy nepomuzou,ze tohle teda nechapou...s motorolama to nastavovani nema nic ani podobneho...to mi rikali,s timhle jsem se zatim nikdy nezabejval tedy o tom nic nevim...
Odpovědět
#12

Rád bych ti pomohl, ale stanici jsem koupil jiz naprogramovanou, takže nemám ani kabel, abych mohl laborovat. Jen si vyvolam servisní menu s-metr a vysílám do baráku a stromu, co mám před oknem Big Grin

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#13

(30.10.2020, 04:56 PM)Alpinet Plzeň Napsal(a):  Rád bych ti pomohl, ale stanici jsem koupil jiz naprogramovanou, takže nemám ani kabel, abych mohl laborovat. Jen si vyvolam servisní menu s-metr a vysílám do baráku a stromu, co mám před oknem Big Grin

no jo...tak jsem to mel u prvnich dvou stanic taky...ale potreboval jsem se do dalsich dostat tak jsem ukecal jednoho kamarada aby mne kabel sestavil...a druhej kabel jsem si udelal sam..naprogramuji v ni bezne veci..ale s touhle selektivkou si rady nevi ani pani co delaji motoroly...protoze ten kdo k tomu napsal program vetsinu funkci pojmenoval jinak nez jsou v motorole a je to jinak postaveny v programu..tedy ti co delaji motoroly jsou bezradni jako ja co jsem to nikdy ani nevidel...tvl a to jsem si myslel ze naprogramovat DMR je slozite...ale proti tomuhle je to cteni pro dospivajici divky Big Grin ...i kdyz to clovek vidi poprve
Odpovědět
#14

Úprava stanice, aby skenovala bez uzemnění mikrofonu.
- Stáhnout návlek z potenciometru hlasitosti
- Odšroubovat čelní panel , který následně tahem oddělíme od stanice
- Proletovat propojku označenou "HANG" viz foto 
- Kompletace stanice

Je hotovo, nyní stanice skenuje i bez uzemnění mikrofonu.


Přiložené soubory Miniatury
   

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#15

(05.11.2020, 08:26 PM)Alpinet Plzeň Napsal(a):  Úprava stanice, aby skenovala bez uzemnění mikrofonu.
- Stáhnout návlek z potenciometru hlasitosti
- Odšroubovat čelní , který následně tahem oddělíme od stanice
- Proletovat propojku označenou "HANG" viz foto 
- Kompletace stanice

Je hotovo, nyní stanice skenuje i bez uzemnění mikrofonu.

Paradni uprava...ja to prepojuji primo v mikrofonu
Odpovědět
#16

(05.11.2020, 08:26 PM)Alpinet Plzeň Napsal(a):  Úprava stanice, aby skenovala bez uzemnění mikrofonu.
- Stáhnout návlek z potenciometru hlasitosti
- Odšroubovat čelní panel , který následně tahem oddělíme od stanice
- Proletovat propojku označenou "HANG" viz foto 
- Kompletace stanice

Je hotovo, nyní stanice skenuje i bez uzemnění mikrofonu.

Ahoj, 
mám dotaz když se snažím naprogramovat stanici F1610 tak se nedaří i když kabel je OK 
Stale to nemohu stáhnout.... Nevíš kde je problém?? Není potřeba ji nejak připravit na stahování  před zapnutím??
Díky 
Tom
Odpovědět
#17

(09.11.2020, 09:57 PM)Tom OK1JOR Napsal(a):  Ahoj, 
mám dotaz když se snažím naprogramovat stanici F1610 tak se nedaří i když kabel je OK 
Stale to nemohu stáhnout.... Nevíš kde je problém?? Není potřeba ji nejak připravit na stahování  před zapnutím??
Díky 
Tom

Když je nová od AAA taxi tak nejde načíst. Nejdříve musíš do ní něco nahrát a pak už to jde tam a zpět.
Odpovědět
#18

(11.11.2020, 08:25 AM)Urby Rokycany Napsal(a):  Když je nová od AAA taxi tak nejde načíst. Nejdříve musíš do ní něco nahrát a pak už to jde tam a zpět.

presne tak...maji zamcene vycteni nastaveni...ale prepsat to jde kdykoliv
Odpovědět
#19

(30.10.2020, 04:38 PM)roman brod Napsal(a):  Opravdu se tu nekdo nenajde kdo by zvladnul poradit jak se na tom programuje ten 5 ton? je upne jedno zda zvei ci ccir...uz jsem u toho mel 3 lidi co profesionalne programuji motoroly..a ti na to cumeli ze tohle tedy nepomuzou,ze tohle teda nechapou...s motorolama to nastavovani nema nic ani podobneho...to mi rikali,s timhle jsem se zatim nikdy nezabejval tedy o tom nic nevim...

Ahoj Romane, prosím tě, mám stejný problém, už se ti podařilo naprogramovat jí, aby zvoníla protistanice? Soft. mám i prog.kabel.
Dík Maverick Ostrava-Poruba.
Odpovědět
#20

(24.01.2021, 08:28 PM)miky155 Napsal(a):  Ahoj Romane, prosím tě, mám stejný problém, už se ti podařilo naprogramovat jí, aby zvoníla protistanice? Soft. mám i prog.kabel.
Dík Maverick Ostrava-Poruba.

ver nebo ne...ale nepodarilo...jen se mne podarilo ze na zacatku relace odesle mnou nastaveny sled tonu...a digi bao mne na dislpeji napise cislo ...nic vic...ale zatim jsem se hloubeji v programu nevrtal
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)