Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sdilenky 4 metr...pouzivate?
#31

(04.08.2024, 02:56 PM)romanbrod Napsal(a):  Nejdelsi spojeni z wouxuna na 1w a na prutovku od PR21 z skoro Cerne studnice na jeden kopec u Karlovejch Varu s ok1zdf..pokud si volacku pamatuju dobre..

Ahoj,

diky za info. Tak to tu mam na stole, ted se musim rozhodnout, ktery kanaly do radia nasypat neb je jen 4k a kanalu  je pet. Smile
Tak ktery je nejmene vyuzivany v severnich a strednich Cechach?

"Apple, Adat & RGO One freak"
Odpovědět
#32

Pokud vím , tak sdíláků pro 4m je 8.

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#33

(06.08.2024, 10:28 AM)admin Napsal(a):  Pokud vím , tak sdíláků pro 4m je 8.

Jojo, jsem popleta, jsem si to zamenil s SD na VHF. 
Takze o to hur Smile , ktery tam dat...?

"Apple, Adat & RGO One freak"
Odpovědět
#34

4kanal mas? Nejakej starecek motorola nebo tait..protoze jestli jsi koupil tait prodavanej na burze na kozakove..tak to byli 4kanaly trunkove stanice a ty v klasickem simplexu neumi chodit..tedy popelnicove zbozi
Odpovědět
#35

(07.08.2024, 04:51 PM)romanbrod Napsal(a):  4kanal mas? Nejakej starecek motorola nebo tait..protoze jestli jsi koupil tait prodavanej na burze na kozakove..tak to byli 4kanaly trunkove stanice a ty v klasickem simplexu neumi chodit..tedy popelnicove zbozi

Nevim co je Tait. Jedu celej zivot v Motorolach jak pracovne, tak osobne Smile
Mam starsi kousek se 4 kanalama volnej v regale a nechtel jsem, aby tady zbytecne lezel, tak si tam chci dat SDK.

(08.08.2024, 08:42 AM)indians Napsal(a):  Nevim co je Tait. Jedu celej zivot v Motorolach jak pracovne, tak osobne Smile
Mam starsi kousek se 4 kanalama volnej v regale a nechtel jsem, aby tady zbytecne lezel, tak si tam chci dat SDK.

Mam tu jeste druhou Motorolu taky 4k verzi na polici na VHF. Tak premejslim, jaky tam dat taky SDK, aby tam nekdo jezdil.
CHtel jsem to nechat bud doma na stole, nebo to strcim do auta oboje VHF i 4m.

Diky.

"Apple, Adat & RGO One freak"
Odpovědět
#36

Jestli to je GM340..tak to vubec neni 4kanal..ja osobne tam mam vsech 5 vhf SD plus vsechny hasice,povodi labe,dva firemni kmitocty a nektere ham prevadece...jako prehledak dobry..a na 5 kanalech to muze i vysilat
Odpovědět
#37

(12.08.2024, 08:31 PM)romanbrod Napsal(a):  Jestli to je GM340..tak to vubec neni 4kanal..ja osobne tam mam vsech 5 vhf SD plus vsechny hasice,povodi labe,dva firemni kmitocty a nektere ham prevadece...jako prehledak dobry..a na 5 kanalech to muze i vysilat

Ahoj,

tak to mi prozrad jak jsi dokazal do 340 dostat vice nez 6 kmitoctu?  Smile
Kdyz se vzdam funkcnich tlacitek P1-P2, tak na ne muzu naprogramovat dalsi 2 kanaly, takze celkem 6k.
Ale nic vic mi muj CPS nedovoli... Cool

Kdyztak budu vdecen za SZ...

Ahoj i.

"Apple, Adat & RGO One freak"
Odpovědět
#38

No..do tehle gm340 jde ulozit 128 kanalu..a jelikoz je to 2m tak vhf3 co pouzivame tady jsem naprogramoval aby tam byl vzdy po zapnuti..tedy odkudkoliv se na nej da vratit pouze restartem stanice vh1 je pouze ve skenu protoze se tady pouziva pro dmr...dalsi 3 kanaly jsem dal na Pxxx..tlacitka a na jedno jsem dal sken vseho aby to byl prehledak...a dalsi 3 moznosti programovacich tlacitek jsem vytahnul ze zadniho konektoru na ext tlacitka...nic sloziteho jsem v tom nevidel a nenasel

Tak taky od tohohle profi starecka toho moc chtit nemuzes kdyz toho mnoho neumi....a jeste je moznost kdyz mas mikrofon s dtmf a 3 programovatelnejma tlacitkama tak taky jdou nektere funkce na ty 3 tlacitka zvolit...je to takove hrbate reseni..ale do auta staci..a doma mam icoma plus gm360
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)