Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Silvercrest SFG8000 (B2 - 16 kanálů)
#8

(25.08.2020, 09:06 PM)Honza Klatovy Napsal(a):  Stanice nesmí být mechanicky, či elektricky měněna. Dále musí mít pevnou anténu.
Sorry, ale jako trubkou se nevrtám ve střevech stanice a nic neměním.
To je jako, když si stoupnu pod dráty, nebo k zábradlí, nebo k vrcholovému bodu na kopci...
To by se jako pak muselo vysílat na hektarovém poli, bez žádných věcí, které pouze mohou ovlivnit vlastnosti?
Za mě nesouhlasím.

no jen to ze je to odnimatelna antena....je to rezonancni prvek ktery je "nejak" pripevnen ke stanici...tedy na jeji antenku s jasnym ucelem...za mne jasne odnimatelna antena...a zcela prokazatelne meni elektricke vlastnosti stanice od vlastnosti nastavenych vyrobcem...ale vubec mne to nevadi,potrebuju slyset a byt slysen tak to vubec neresim...a moralisti at se z toho klidne pos.. Smile
Tedy zaver...je to proti VO...meni to elektricke vlastmosti stanice(a to prokazatelne a meritelne) a je to odnimatelna antena(protoze je to navleceno za ucelem funkce parazitni rezonancni anteny)...teda pokud to nekdo nepouziva jako ukazovatko Big Grin Big Grin ...nebo kcemu jinemu se ta na stanici navleka kdyz ne jako antena? ..ze by na peceni burttu? Big Grin Big Grin ...o okolnich trubkach od plotu vubec nemluv...je to blabol..ty trubky od plotu tam zcela jiste najsou pro ucel anteny.
Tak trubkam zdar a at s nima letajii DXy....
Odpovědět


Příspěvků v tématu

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)