Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kmitočet HZS
#5

Já hlavu nevěšim? Budu zkoušet dál. Jako zatim jsem s žádnýma jinýma frekvencema problém neměl. Zkoušel jsem dokonce i několik PMR,co mám doma a skener i Quansheng mi ukázali stejnou frekvenci. Takže to je ok. Akorát jsem se divil, že ty PMR, jsou docela rozházený. A to mám Sencory, byť staršího data výroby. Jinak jsem zkusil na Quanshengu naladit tu frekvenci ze skeneru přímo a po vyladění krokování a offsetu se skener i vysílačka spojili bez problémů.
Já si spíš myslim, jestli to nejde přes nějakej převaděč, nebo tak něco. Co mi řikal kolega, tak prej ty Hytery jsou digitály, ale převáděj signál na analog, nebo tak nějak. Tak jestli i v tomhle nebude zakopanej pes.

(30.08.2023, 09:12 PM)Honza Vožice Napsal(a):  Já hlavu nevěšim Smile Budu zkoušet dál. Jako zatim jsem s žádnýma jinýma frekvencema problém neměl. Zkoušel jsem dokonce i několik PMR,co mám doma a skener i Quansheng mi ukázali stejnou frekvenci. Takže to je ok. Akorát jsem se divil, že ty PMR, jsou docela rozházený. A to mám Sencory, byť staršího data výroby. Jinak jsem zkusil na Quanshengu naladit tu frekvenci ze skeneru přímo a po vyladění krokování a offsetu se skener i vysílačka spojili bez problémů.
Já si spíš myslim, jestli to nejde přes nějakej převaděč, nebo tak něco. Co mi řikal kolega, tak prej ty Hytery jsou digitály, ale převáděj signál na analog, nebo tak nějak. Tak jestli i v tomhle nebude zakopanej pes.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Kmitočet HZS - od Honza Vožice - 29.08.2023, 05:43 PM
RE: Kmitočet HZS - od romanbrod - 30.08.2023, 10:36 AM
RE: Kmitočet HZS - od Honza Vožice - 30.08.2023, 08:05 PM
RE: Kmitočet HZS - od Alpinet Plzeň - 30.08.2023, 08:50 PM
RE: Kmitočet HZS - od Honza Vožice - 30.08.2023, 09:12 PM
RE: Kmitočet HZS - od Honza Vožice - 31.08.2023, 05:37 PM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)