Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kmitočty firem
#1

Zdravim
Dal by někdo do placu byvalej seznam kmitočtu firem dopravní podniky  dráhy atd co před lety kolovál?
Odpovědět
#2

(30.08.2020, 05:09 PM)blacks Napsal(a):  bohuzel tezko, tohle jsou neverejne informace

Proto se prece pta..kdyby to bylo volne na netu tak uz je ma Big Grin ...mne spis zajimaji DMR kmitocty MP...a nejlepe s TG,TS i CC...zatim jsem jen rozlustil dva provozy na prevadeci v MB....uz mne tu mluvi oba CC...ted lustim MP Turnov...
Odpovědět
#3

(30.08.2020, 05:27 PM)blacks Napsal(a):  MP Turnov  ma T1/C11/TG1   zbytek neni verene siritelne, 
je to v databazi CTU,  treba ti poradi, 
pokud se to zde bude verejne probirat tak to dopadne jako pred casem v nekterych mestech, kde sireni frekvenci vedlo az ke zmene kodovani z BP na EP

PResne tak jak pise blacks. tyhle informace se tady proste nesiri, ne proto ze by to forum neumoznovalo, ale pro to, ze jak se zjisti ze je to verejne zname tak to jsou nuceni spravci tech konkretnich siti zablokovat (i kdyz doted to neblokujou nebo jsou rekneme trosku "otevrenejsi").

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#4

admin Napsal(a):PResne tak jak pise blacks. tyhle informace se tady proste nesiri, ne proto ze by to forum neumoznovalo, ale pro to, ze jak se zjisti ze je to verejne zname tak to jsou nuceni spravci tech konkretnich siti zablokovat (i kdyz doted to neblokujou nebo jsou rekneme trosku "otevrenejsi").
Turnovaci toto nastaveni nemaji..jdou mi tu silne ale nemluvi to
Odpovědět
#5

Tak tedy ..na poslech zajimave jsou prevadecove kmitocty hasicu dobraku...lehce dohledatelne na netu,, taxi Liberec na ******** vystup prevadece na Jestedu,..dalsi pridam pozdeji az budu doma

(30.08.2020, 05:37 PM)admin Napsal(a):  PResne tak jak pise blacks. tyhle informace se tady proste nesiri, ne proto ze by to forum neumoznovalo, ale pro to, ze jak se zjisti ze je to verejne zname tak to jsou nuceni spravci tech konkretnich siti zablokovat (i kdyz doted to neblokujou nebo jsou rekneme trosku "otevrenejsi").

tak mne prozrad v ktere databazy jsi se to docetl...at na ctu hledam jak hleda tak kmitocet prideleny sluzbe...nic vic se nemuzu docist..max ze prideleno pozemni pohyblive sluzbe...tak zda muzes dat link?
Odpovědět
#6

(31.08.2020, 08:28 AM)roman brod Napsal(a):  Tak tedy ..na poslech zajimave jsou prevadecove kmitocty hasicu dobraku...lehce dohledatelne na netu,, taxi Liberec na 466.950 vystup prevadece na Jestedu,..dalsi pridam pozdeji az budu doma


tak mne prozrad v ktere databazy jsi se to docetl...at na ctu hledam jak hleda tak kmitocet prideleny sluzbe...nic vic se nemuzu docist..max ze prideleno pozemni pohyblive sluzbe...tak zda muzes dat link?

Chtělo by to taky hledat, samozřejmě neepsi je na to přehledový scanner nebo SDRko, ale dá se to i s vysílačkou. Prostě si doma pustíš scan v určitém pásmu a ono to bude hledat. Jak je rozložené profi pásmo se dočtete na www.kmitocty.cz. tam si najdeš od které do které frekvence máš to co ono hledat. A pak už jen skenovat a skenovat ... A psát si frekvence a poslouchat ...

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#7

(31.08.2020, 09:39 AM)admin Napsal(a):  Chtělo by to taky hledat, samozřejmě neepsi je na to přehledový scanner nebo SDRko, ale dá se to i s vysílačkou. Prostě si doma pustíš scan v určitém pásmu a ono to bude hledat. Jak je rozložené profi pásmo se dočtete na www.kmitocty.cz. tam si najdeš od které do které frekvence máš to co ono hledat. A pak už jen skenovat a skenovat ... A psát si frekvence a poslouchat ...

no ale scanner ti nastaveni DMR nevykeca....dokonce ani plugin v programu pro SDR prijimac...
Odpovědět
#8

(31.08.2020, 09:41 AM)roman brod Napsal(a):  no ale scanner ti nastaveni DMR nevyxkeca....

Jak který ;-) ale nastavení dmr je v databázi čtu, hledej na webu www.ctu.cz. každý kdo chce nějakou profi frekvenci používat musí mít.povoleni od ctu.

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#9

Stejně už (skoro) všichni utekli aspoň na Trdlo a ti, co ještě ne, tak už se taky chystaj... V Praze je na Pegasu už i komplet JSDH... Dobráci v celém MSK taky (možná až na nějaké výjimky). Celá ARS HZS ČR je sice nově přeladěná a částečně obnovená, ale čím dál tím víc slouží jen jako záloha za Pegas.

Alinco DR-135 Mk.II, DJ-A446G, DJ-SR1 * Vertex/Yaesu VX-2500E, FT-7800, VX-146, VX-110, FT-60 * Motorola T42, T82 * Danita 2000 * AnyTone AT-5555, AT-6666 * President Randy III
Odpovědět
#10

(31.08.2020, 09:46 AM)admin Napsal(a):  Jak který ;-) ale nastavení dmr je v databázi čtu, hledej na webu www.ctu.cz. každý kdo chce nějakou profi frekvenci používat musí mít.povoleni od ctu.

no tak mi dej link..jedine co jsem zatim na strankach CTU nasel je ze kdyz zadam kmitocet tak mi to napise Pozemni pohybliva sluzba a cislo Reference plus platnost povoleni...nic vic
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)