Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Připomínky, návrhy
#1

Při pokusu o odběr tématu to háže chybu 404 (nenalezeno). Prosím o opravu ?.

Při pokusu vložit smilníka z telefonu to napíše do textu otazník.  Confused Vkládání smilníků tady z té nabídky v tabulce je poněkud nešikovné... Tak kdyby s tím šlo něco udělat, pokud to formát umožňuje...  Rolleyes

A taky mi zatím nejdou připojovat přílohy a změnit avatar ?.

Alinco DR-135 Mk.II, DJ-A446G, DJ-SR1 * Vertex/Yaesu VX-2500E, FT-7800, VX-146, VX-110, FT-60 * Motorola T42, T82 * Danita 2000 * AnyTone AT-5555, AT-6666 * President Randy III
Odpovědět
#2

(27.08.2020, 01:48 AM)Vrána Chodov Praha Napsal(a):  Při pokusu o odběr tématu to háže chybu 404 (nenalezeno). Prosím o opravu ?.

Při pokusu vložit smilníka z telefonu to napíše do textu otazník.  Confused Vkládání smilníků tady z té nabídky v tabulce je poněkud nešikovné... Tak kdyby s tím šlo něco udělat, pokud to formát umožňuje...  Rolleyes

A taky mi zatím nejdou připojovat přílohy a změnit avatar ?.

Proverim a pokusim se zajistit napravu. O prilohach a obrazkach vim. Zbytek musim vyzkouset a proverit co je za problem.

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#3

(27.08.2020, 06:43 AM)admin Napsal(a):  
(27.08.2020, 01:48 AM)Vrána Chodov Praha Napsal(a):  Při pokusu o odběr tématu to háže chybu 404 (nenalezeno). Prosím o opravu ?.

Při pokusu vložit smilníka z telefonu to napíše do textu otazník.  Confused Vkládání smilníků tady z té nabídky v tabulce je poněkud nešikovné... Tak kdyby s tím šlo něco udělat, pokud to formát umožňuje...  Rolleyes

A taky mi zatím nejdou připojovat přílohy a změnit avatar ?.

Proverim a pokusim se zajistit napravu. O prilohach a obrazkach vim. Zbytek musim vyzkouset a proverit co je za problem.

Díky, jde hlavně o ten odběr.
Krákora

Alinco DR-135 Mk.II, DJ-A446G, DJ-SR1 * Vertex/Yaesu VX-2500E, FT-7800, VX-146, VX-110, FT-60 * Motorola T42, T82 * Danita 2000 * AnyTone AT-5555, AT-6666 * President Randy III
Odpovědět
#4

Vráno, odběry témat jsou opravené a funkční! Na ostatním pracuji.

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#5

Michale...za mne dekuji za odber temat na telefon...
Odpovědět
#6

Čuz Huz, v celé sekci Železo nevidím možnost jakkoliv reagovat - nejde mi ani napsat nový příspěvek (chybí tlačítko Nová odpověď) a nejde ani reagovat na už napsané příspěvky. Dokonce nemohu editovat ani svoje příspěvky... ?
Co s tím? ?

Alinco DR-135 Mk.II, DJ-A446G, DJ-SR1 * Vertex/Yaesu VX-2500E, FT-7800, VX-146, VX-110, FT-60 * Motorola T42, T82 * Danita 2000 * AnyTone AT-5555, AT-6666 * President Randy III
Odpovědět
#7

Vrano, už by to mělo fungovat. V sekci železo reagovat ...

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#8

(29.08.2020, 05:29 PM)admin Napsal(a):  Vrano, už by to mělo fungovat. V sekci železo reagovat ...

Díky, už je to ok. Teď ještě přijít na to, jak vložit do příspěvku obrázek. Soubor vyberu a tím končím. Jsou nějaké hraniční parametry? Soubor se mi nedaří přiřadit.

Alinco DR-135 Mk.II, DJ-A446G, DJ-SR1 * Vertex/Yaesu VX-2500E, FT-7800, VX-146, VX-110, FT-60 * Motorola T42, T82 * Danita 2000 * AnyTone AT-5555, AT-6666 * President Randy III
Odpovědět
#9

Koukám, že maximální velikost obrázku je 500kb.

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#10

Podavam navrh o dohode zmneny bileho pozadi....v uplne tme napr na telefonu dost jedovate a bolej z toho oci....jen navrh ze by se s tim neco mohlo udelat...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)