Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Dobrý den
Po výměně  baterie zálohy hodin fungovali hodina normálně 4 dny a pak si tam skáče čas jaký chce a několikrát za odpoledne se změní a zobrazují se i znaky viz.obrázek. Díky za rady.Pavel


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#2

(11.02.2021, 06:33 PM)paja541 Napsal(a):  Dobrý den
Po výměně  baterie zálohy hodin fungovali hodina normálně 4 dny a pak si tam skáče čas jaký chce a několikrát za odpoledne se změní a zobrazují se i znaky viz.obrázek. Díky za rady.Pavel

A přehrát FW jsi zkoušel?
Odpovědět
#3

(16.02.2021, 07:23 AM)Ricci Plzeň Napsal(a):  A přehrát FW jsi zkoušel?

ne a asi bych si na to netrouf
Odpovědět
#4

(16.02.2021, 07:23 AM)Ricci Plzeň Napsal(a):  A přehrát FW jsi zkoušel?

Bohužel jsem ho nikde nenašel, ani bratr GOOGLE neporadil Sad
Odpovědět
#5

(30.04.2021, 04:54 PM)paja541 Napsal(a):  Bohužel jsem ho nikde nenašel, ani bratr GOOGLE neporadil Sad

Zkus kontaktovat OK1VUM. Má firmu HCSRADIO a tuším výhradní zastoupení ICOM v ČR. Rozumí vnitřku stanice, jestli je někdo způsobilý k servisu tohohle stroje, je to on.
Odpovědět
#6

Taková blbá otázka :-) A nemá tam být náhodou nabíjecí baterie a rádio si ji průběžně dobíjí? Nevím, pouze se ptám. Změř baterii před a po výměně. Pokud bude velký úbytek, možná bych hledal závadu zde.

Tak je tam nabíjecí baterie
ML920S/F9D 3V 11mAh, 9.5mm Diameter x 2.0mm
Odpovědět
#7

(01.05.2021, 12:23 PM)Tonda OK1SDR Napsal(a):  Taková blbá otázka :-) A nemá tam být náhodou nabíjecí baterie a rádio si ji průběžně dobíjí? Nevím, pouze se ptám. Změř baterii před a po výměně. Pokud bude velký úbytek, možná bych hledal závadu zde.

Tak je tam nabíjecí baterie
ML920S/F9D  3V 11mAh, 9.5mm Diameter x 2.0mm

Je nabíjecí
původní jsem v ČR nesehnal a po dotazu v BATEX SLANÝ doporučili MS920SE/FL27E taky nabíjecí a stejných rozměrů i kapacity.
Původní bat. po 8letech provozu už toho měla dost.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)