Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vysílá ještě někdo na CB?
#31

Topic se jmenuje "Vysílá ještě někdo na CB?"

Ač to tak někdy nevypadá, tak ano. 
Úplně stačí, aby Venda odjel na dovolenou do Řecka a všichni CBčkáři jsou v pozoru Wink 

[Obrázek: 30606.gif?l=7698]
Odpovědět
#32

Nevysila...vsichni vetsinou zvani po internetu...
Odpovědět
#33

Je fakt, že jsem si Randyho přenul na EU normu a jedu jen C, pokud cíleně nepotřebuju do B. Je pravda, že když mi zůstane scan stát na 4 kanálech se stejným hovorem...
Ale to je asi do vedlejšího topicu.
Odpovědět
#34

Minulou neděli jsem se rozhodl , drobet u nás v Plzni rozhejbat CB. Všichni tu žvaníme na VHF, ale já osobně mám k CB daleko bližší vztah.
Válela se mi doma nová nejobyčenější 5/8 od Siria a tak bylo rozhodnuto a na 6m pozink trubky 42/3mm umístil zmíněnou anténu a to celé ( sám) vstyčil na střeše 4 patrové bytovky, bohužel téměř v nejnižším místě Plzně.
Kupodivu tu spousta operátorů má i CB, tak nebyl problém hned udělat večerní popovídaní a otestování v Plzni a přilehlých obcí. Svolávací kanál byl zvolen CH27, který se tu používal v historii. Využívání prozatím o víkendových večerech, ale i to se počítá. Operátoři si chválí modulaci, která je proti VKV sdílenkách , jemnější , příjemnější.

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)