Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Icom IC-F1610
#61

(15.12.2021, 05:02 AM)romanbrod Napsal(a):  Po tom co behem 3 mesicu mi bylo prineseno 6 icomu s tim ze nemodulujou...vzdy problem ze je zapnutej scrambler kterej v tom ovsem neni....tak automaticky zapinam na tech stanicich zakaz vycteni stanice...abych porad neslysel...ja s tim nic nedelal to samo. Tedy upozornuji kamaradi...ode mne tihle icomy od ted pujdou vzdy zamcene...nemam nervy to porad dokola vysvetlovat a porad dokola opravovat nekomu.


A vubec ty radia ktere jsem po taxikarich programoval ja...

Ahoj, dají se tyto rádia ještě někde sehnat za nějakou rozumější cenu než v “milíně”. Mám o jedno zájem, ale vypadá to jako by se po nich už země slehla. Díky 
Kuba 2ZIL
Odpovědět
#62

no to jedine ze ho bude nekdo prodavat z uzivatelu...ale spis nebude,proc by nekdo prodaval poradne radio ze? to spis rychleji sezenes nejakou motorku gm340,360,380....
Odpovědět
#63

(22.11.2022, 04:17 PM)romanbrod Napsal(a):  no to jedine ze ho bude nekdo prodavat z uzivatelu...ale spis nebude,proc by nekdo prodaval poradne radio ze? to spis rychleji sezenes nejakou motorku gm340,360,380....

Já mám ICOM IC-207h už něco přes dvacet let a to jsem ho tenkrát sehnal z druhé ruky. Je to držák! Na rozdíl od KV ICOMů jako IC-746Pro. A tak bych mu chtěl pořídit bratříčka. A tohle rádio je jako mobilka docela simpatické. Tak kdyby někdo náhodou...
Odpovědět
#64

tak on se urcite obevi...vzdyt jich taxikari prodali vic nez 170 kusu...
Odpovědět
#65

(22.11.2022, 05:43 PM)romanbrod Napsal(a):  tak on se urcite obevi...vzdyt jich taxikari prodali vic nez 170 kusu...

Tak ono je to takové to "sezóní zboží". Jednou to byli booster kity k NMT Nokii 350, to se prodávalo po 100 Kč/kus, pak zese byla éra radiomodemů RD300FS od Racomu, nebo antení stožáry od RDM stanic. Je zajímavé že překupníci to vždycky nakoupí včas. :-)
Odpovědět
#66

ja taky jeste jeden chtel...a smula..musela jeho cinnost vzit na sebe GM360..
Odpovědět
#67

(22.11.2022, 09:16 PM)romanbrod Napsal(a):  ja taky jeste jeden chtel...a smula..musela jeho cinnost vzit na sebe GM360..

Motoroly jsou také super rádia. V podstatě veškerá ta profi sféra se mi zdá že je opravdu kvalitně zpracovaná. Ono se to, ale vzhledem k ceně dá předpokládat.
Odpovědět
#68

no...o tom se da polemizovat. Treba DMR motorky maji vsechny velmi zavazny nedostatek..neumi ani jedna Dmr monitor...coz treba kazdy cinan dmr za hrst drobaku umi...proto muj nazor je ze kdyz motokolu tak analog...digi je omezeno...
Odpovědět
#69

(27.11.2022, 05:50 PM)romanbrod Napsal(a):  no...o tom se da polemizovat. Treba DMR motorky maji vsechny velmi zavazny nedostatek..neumi ani jedna Dmr monitor...coz treba kazdy cinan dmr za hrst drobaku umi...proto muj nazor je ze kdyz motokolu tak analog...digi je omezeno...

Mě zatím DIGI rádia moc nepřesvědčili o tom že by mělo smysl se tím nějak zabývat. CB rádio také koncem devadesátek zabyl příchod GSM. Stařičký ALAN CT-170 mi funguje více než 23 let. A to byl tenkrát z druhé ruky. Jestli tohle vydrží dnešní číňan? :-)
Odpovědět
#70

no mi tady na severu jedem dmr kazdou chvilku...asi po tech lerech u radia nebavi lovit slova ze sumu...hold dalsi level nooo
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)