Fórum o vysílání a vysílačkách a o všem kolem
Hledají se správci, admini tohoto fóra! - Verze k tisku

+- Fórum o vysílání a vysílačkách a o všem kolem (https://forum.svysilackou.cz)
+-- Fórum: o tomto fóru (https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Fórum: náměty, nápady, stížnosti, kecy a kecičky a tak ... (https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Téma: Hledají se správci, admini tohoto fóra! (/showthread.php?tid=29)Hledají se správci, admini tohoto fóra! - admin - 25.08.2020

do by měl chuť tak je vítán. Jde o to vzít si nastartovat klidně jen nějakou část a nebo obecně celé fórum a hlídat zda příspěvky patří do sprsvne sekce, zda jsou k tématu a zda jsou diskutující slušní na sebe ;-) a tyto výše vypsané neduhy nějak korigovat v rámci lidského rozumu a zdravého úsudku. Nikdo není neomylný a každému občas ujede ruka nebo nervy ;-) Takže kdybys měl chuť se do toho se mnou pustit, tak tě vítám. Odměnou bude fórum bez balastu a bez urážek a ta odměna bude rozdělena mezi všechny účastníky. Víc nabídnout nemohu ;-) Michal Stod (admin)


RE: Hledají se správci, admini tohoto fóra! - pcmasterrace - 18.09.2020

(25.08.2020, 07:04 PM)admin Napsal(a):  do by měl chuť tak je vítán. Jde o to vzít si nastartovat klidně jen nějakou část a nebo obecně celé fórum a hlídat zda příspěvky patří do sprsvne sekce, zda jsou k tématu a zda jsou diskutující slušní na sebe ;-) a tyto výše vypsané neduhy nějak korigovat v rámci lidského rozumu a zdravého úsudku. Nikdo není neomylný a každému občas ujede ruka nebo nervy ;-) Takže kdybys měl chuť se do toho se mnou pustit, tak tě vítám. Odměnou bude fórum bez balastu a bez urážek a ta odměna bude rozdělena mezi všechny účastníky. Víc nabídnout nemohu ;-) Michal Stod (admin)

Ahoj Michale,
Dovolil bych se prihlasit mezi dobrovolniky. Delam moderatora uz na par forech a zatim nebylo moc stiznosti Smile. Pred casem jsem chtel taky otevrit forum o PMR (2006 cca) ale po 2 letech kdy byl aktivni jen jeden uzivatel jsem to vzdal.
Kdyby neco, napis

Diky,
Ondra