Fórum o vysílání a vysílačkách a o všem kolem
Nauzer PTT 32 S - Verze k tisku

+- Fórum o vysílání a vysílačkách a o všem kolem (https://forum.svysilackou.cz)
+-- Fórum: železo aneb vše o zařízení (o vysílačkách, anténách, bateriích atd.) (https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Fórum: ostatní příslušenství a doplňky (https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Téma: Nauzer PTT 32 S (/showthread.php?tid=278)Nauzer PTT 32 S - Tomáš 7 - 21.11.2021

Propojovací kabel, umožňující propojení radiostanice Midland G9 Pro (a dalších s konektorem Midland) a střeleckých sluchátek Peltor SportTac.

[Obrázek: 51566dFFJjL._AC_SX679_.jpg]

Subjektivní hodnocení: kabel dělá to, co slibuje a obalu - umožňuje propojit sluchátka s vysílačkou. Kvalita zvuku ve sluchátcích je úměrná kvalitě sluchátek (toto je doplňková funkce), hlas je "nakřáplý", posílený ve vyšších středech. Dovedu si představit, že v hlučném prostředí proleze dobře.
Kvalitu mikrofonu hodnotím trojkou, rozhodně je horší, než mikrofon v radiostanici. Má horší citlivost, musí se do něho mluvit (křičet) z blízka, ale je to možná záměr, aby nepobíral hluk z okolí (rachot sbíječek, skřípění tankových pásů a sténání raněných).
Zakoupeno na Amazonu, dovoz z Francie. Alan - Midland dělal vlastní propojovací sluchátka, ale jsou dlouhodobě nedostupná.
Určení: dělníci, rolníci, pracující inteligence a střelci, kteří potřebují komunikovat s okolím prostřednictvím radiostanice.

K dispozici jsou další koncovky, kompatibilní s dvojtyčkou Kenwood, Motorola, Icom a další.