Fórum o vysílání a vysílačkách a o všem kolem
Má být obsah fóra viditelný i neregistrovaným? - Verze k tisku

+- Fórum o vysílání a vysílačkách a o všem kolem (https://forum.svysilackou.cz)
+-- Fórum: o tomto fóru (https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Fórum: náměty, nápady, stížnosti, kecy a kecičky a tak ... (https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Téma: Má být obsah fóra viditelný i neregistrovaným? (/showthread.php?tid=26)Má být obsah fóra viditelný i neregistrovaným? - admin - 25.08.2020

Co si myslíte? Má být obsah fóra viditelný i neregistrovaným návštěvníkům nebo jen registrovaným? Nebo částečně třeba něco tak a něco tak? Jaký máte názor?


RE: Má být obsah fóra viditelný i neregistrovaným? - romanbrod - 25.08.2020

Ja rikam zatim ano....


RE: Má být obsah fóra viditelný i neregistrovaným? - Alpinet Plzeň - 26.08.2020

Zde bych nechal obsah viditelným.  Jsem členem jednoho motoristického fóra, které má pro neregistrované, neviditelný obsah, protože tam probíhají určitý projekty, které nejsou pro každého Lojzu. To ale není tento případ, změnit se to může vždycky ?


RE: Má být obsah fóra viditelný i neregistrovaným? - admin - 26.08.2020

(26.08.2020, 07:34 AM)Alpinet Plzeň Napsal(a):  Zde bych nechal obsah viditelným.  Jsem členem jednoho motoristického fóra, které má pro neregistrované, neviditelný obsah, protože tam probíhají určitý projekty, které nejsou pro každého Lojzu. To ale není tento případ, změnit se to může vždycky ?

Samozřejmě, zamknout (zneviditelnit) pro neregistrovane se muze kdykoliv cokoliv. Dokonce se mohou vytvorit i casti fora ktera budou pristupna jen urcite skupine lidi atd. ty moznosti jsou prakticky neomezene. O co jde ted na zacatku, aby se kazdy mohl podivat co je obsahem a podle toho se v pripade zajmu pridat. Zaroven je i dobre aby google a spol. forum indexoval a nabizel ho v hledani na ruzne dotazy s forem souvisejici. A to vse vyzaduje forum odemcene.