Fórum o vysílání a vysílačkách a o všem kolem

Úplná verze: Zello kanály CZ/SK
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj, podělte se s ostatními o tip na české nebo slovenské Zello kanály. Osobně provozuji také několik kanálu spíše pro svoje potřeby, ale kdyby se někdo chtěl připojit tak více informací na https://vysilackapresmobil.cz
Na Zello, zvaném zelí, je založena skupina, respektive komunikační kanál "PMR portejbly". Doporučuji všem, co chodí po kopcích s vysílačkou v ruce.
(28.08.2020, 09:28 AM)Honza Klatovy Napsal(a): [ -> ]Na Zello, zvaném zelí, je založena skupina, respektive komunikační kanál "PMR portejbly". Doporučuji všem, co chodí po kopcích s vysílačkou v ruce.

Bohužel se většina lidí, co tam byla, zase odhlásila... Přitom kdyby se dodržovala aspoň základní pravidla, tak by to byl skvělý způsob, jak dát vědět zejména o neplánovaných portablech ap.
To je velká škoda. Proč tomu tak je?
Údajně se z toho stala debatní místnost, ale osobní zkušenost nemám. Popravdě v Zello nevidím nic perspektivniho. Zatím jsem ho vyuzil je jednou a to , když mi došla baterka v dualbandu a ja trcel v Modleticich, tak jsme s Vranou Chodov pokračoval v rozhovoru na Zello.
za mne je zeli ten nejlepsi komunikator co kdo zatim napsal pro android....v podstate ma telefon hlavne pro chod zeli...a vsichni pro mne zajimavi na tom jedou porad...
(28.08.2020, 10:05 AM)Honza Klatovy Napsal(a): [ -> ]To je velká škoda. Proč tomu tak je?

No to zeptej spíš Vendy Bendy, je to jeho kanál... na kterém už taky delší dobu sám ani nejni... Jenže když si někteří jedinci pletli praktickou ohlašovnu portáblů s kecacím kroužkem, přestalo ostatní bavit mít ten kanál aktivní (případně ho odhlásili úplně). Takže tak.
Přitom to mohlo udělat spoustu užitečné práce, místo toho ten kanál leží ladem.
(29.08.2020, 09:07 AM)Vrána Chodov Praha Napsal(a): [ -> ]No to zeptej spíš Vendy Bendy, je to jeho kanál... na kterém už taky delší dobu sám ani nejni... Jenže když si někteří jedinci pletli praktickou ohlašovnu portáblů s kecacím kroužkem, přestalo ostatní bavit mít ten kanál aktivní (případně ho odhlásili úplně). Takže tak.
Přitom to mohlo udělat spoustu užitečné práce, místo toho ten kanál leží ladem.

Teď, v tuto chvíli je na Zello přihlášeno 7 (šest - jeden uživatel má dva účty) lidí... Vendy Bendy tam není... Nemělo by to být na vykecávání, ale na operativu. To je můj názor...
(02.09.2020, 07:55 AM)Sam Přerov Napsal(a): [ -> ]Teď, v tuto chvíli je na Zello přihlášeno 7 (šest - jeden uživatel má dva účty) lidí... Vendy Bendy tam není... Nemělo by to být na vykecávání, ale na operativu. To je můj názor...

Přesně tak.
Je v provozu na Zellu nějaký posun? Zkusmo jsem si to nainstaloval, ale od rána je tam ticho jako v kostele. Žije to alespoň o víkendech?
Má nějaký význam třeba kanál CZ-D1? Po dálnicích se pohybuji více než je zdrávo a byl bych rád, kdyby alespoň nějaká neformální komunikační platforma existovala. O CB si moc iluze nedělám, vlastně už ani cymbál nemám.