Fórum o vysílání a vysílačkách a o všem kolem

Úplná verze: Hledají se správci, admini tohoto fóra!
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
do by měl chuť tak je vítán. Jde o to vzít si nastartovat klidně jen nějakou část a nebo obecně celé fórum a hlídat zda příspěvky patří do sprsvne sekce, zda jsou k tématu a zda jsou diskutující slušní na sebe ;-) a tyto výše vypsané neduhy nějak korigovat v rámci lidského rozumu a zdravého úsudku. Nikdo není neomylný a každému občas ujede ruka nebo nervy ;-) Takže kdybys měl chuť se do toho se mnou pustit, tak tě vítám. Odměnou bude fórum bez balastu a bez urážek a ta odměna bude rozdělena mezi všechny účastníky. Víc nabídnout nemohu ;-) Michal Stod (admin)

pcmasterrace

(25.08.2020, 07:04 PM)admin Napsal(a): [ -> ]do by měl chuť tak je vítán. Jde o to vzít si nastartovat klidně jen nějakou část a nebo obecně celé fórum a hlídat zda příspěvky patří do sprsvne sekce, zda jsou k tématu a zda jsou diskutující slušní na sebe ;-) a tyto výše vypsané neduhy nějak korigovat v rámci lidského rozumu a zdravého úsudku. Nikdo není neomylný a každému občas ujede ruka nebo nervy ;-) Takže kdybys měl chuť se do toho se mnou pustit, tak tě vítám. Odměnou bude fórum bez balastu a bez urážek a ta odměna bude rozdělena mezi všechny účastníky. Víc nabídnout nemohu ;-) Michal Stod (admin)

Ahoj Michale,
Dovolil bych se prihlasit mezi dobrovolniky. Delam moderatora uz na par forech a zatim nebylo moc stiznosti Smile. Pred casem jsem chtel taky otevrit forum o PMR (2006 cca) ale po 2 letech kdy byl aktivni jen jeden uzivatel jsem to vzdal.
Kdyby neco, napis

Diky,
Ondra