Fórum o vysílání a vysílačkách a o všem kolem

Úplná verze: Má být obsah fóra viditelný i neregistrovaným?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Co si myslíte? Má být obsah fóra viditelný i neregistrovaným návštěvníkům nebo jen registrovaným? Nebo částečně třeba něco tak a něco tak? Jaký máte názor?
Ja rikam zatim ano....
Zde bych nechal obsah viditelným.  Jsem členem jednoho motoristického fóra, které má pro neregistrované, neviditelný obsah, protože tam probíhají určitý projekty, které nejsou pro každého Lojzu. To ale není tento případ, změnit se to může vždycky ?
(26.08.2020, 07:34 AM)Alpinet Plzeň Napsal(a): [ -> ]Zde bych nechal obsah viditelným.  Jsem členem jednoho motoristického fóra, které má pro neregistrované, neviditelný obsah, protože tam probíhají určitý projekty, které nejsou pro každého Lojzu. To ale není tento případ, změnit se to může vždycky ?

Samozřejmě, zamknout (zneviditelnit) pro neregistrovane se muze kdykoliv cokoliv. Dokonce se mohou vytvorit i casti fora ktera budou pristupna jen urcite skupine lidi atd. ty moznosti jsou prakticky neomezene. O co jde ted na zacatku, aby se kazdy mohl podivat co je obsahem a podle toho se v pripade zajmu pridat. Zaroven je i dobre aby google a spol. forum indexoval a nabizel ho v hledani na ruzne dotazy s forem souvisejici. A to vse vyzaduje forum odemcene.