Fórum o vysílání a vysílačkách a o všem kolem

Úplná verze: CB Maraton 48h
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
CB Maraton 48h

CB soutěž CB Maraton 48h (CBM48) Matese Brno. Soutěž je pokus o vytvoření soutěžního prostoru, kromě klasických portejblistů, pro různé typy mobilních stanic (auto, kolo, pěší) a pro kombinaci vysílání z různých míst (portejbl+doma, auto+portejbl, atd.) tak, aby soutěžící věnující snahu i taktické přípravě ohledně přesunů nebo kombinaci vysílacích stanovišť mohli počítat s lepším výsledkem (taky, aby když bude pršet, jste mohli soutěžit z domu :-)). Soutěž je plně kompatibilní s vysíláním do jiných soutěží, např. česká CB liga, slovenská SPL nebo soutěží Kopce Martina Kbely.

https://www.fi.muni.cz/~lexa/cbm48/
Průběžné informace od organizátora:

- dolaďuji kontrolky, pravděpodobně bude jejich počet 4, tak jak to naznačuje mapka, pátá na Slovensku je v jednání
- stejný počet máme zatím přihlášených soutěžících; loni to bylo nakonec asi 15, tak doufám, že se postupně, jak se vyklube spolehlivá předpověď počasí, zvýší i počet zájemců
- popravdě, v CBM můžete na počasí vyzrát, protože nemusíte kvůli vysílání nutně na kopec a časově se počasí taky můžete lépe přizpůsobit
- aktuální dlohodobá předpověď zatím vypadá slibně:

Dlouhodobá předpověď počasí pro týden (7 dní) začínající dnem 9. 10. 2020 předpokládá převážně polojasné počasí s nejvyššími teplotami 16 ℃ a s nejnižšími teplotami 6 ℃ (zdroj)
Předběžné výsledky CBM48 k nahlédnutí tady: https://www.fi.muni.cz/~lexa/cbm48/results.html
Zdravím zdejší CB komunitu. Začal jsem pro tento rok oživovat stránky pro CB Maraton 48h, který se pojede 14.-16.10.2022. Pokud nepotřebujete přesné info o kontrolkách, můžete se už teď přihlašovat:

[Obrázek: cbm48_banner.png]

 https://www.fi.muni.cz/~lexa/cbm48/
Děkujeme za včasnou propagaci této soutěže .