Fórum o vysílání a vysílačkách a o všem kolem

Úplná verze: Icom IC-F1610
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8
U nás na západě jedeme v analogu a nic ze sumu nelovime, ale asi to bude tím, ze nejedem na cinskejch paskvilech bez antény, takže dmr kvakani není zapotřebí   Wink
tak jasne..pokud jste na dohled od sebe...a nic po tom nechcete nez jen pokecat...tak znackovy dreky co nic neumi staci...;-)
Možná by jsi nám mohl poreferovat , jakým způsobem u vás využíváte dmr , jaké jsou jeho výhody a jakým způsobem funguje lépe , když člověk není od sebe na dohled . Samozřejmě v příslušném tématu , tady jsme v Icomu 1610.
Spíš by mě zajímalo, zda vůbec a jak se dá aktivovat mini s-meter (3 stupně) umístění na displeji v levém horním rohu. Už jsem se setkal se 2 stanicemi, které to zobrazují.
(02.12.2022, 04:19 PM)Alpinet Plzeň Napsal(a): [ -> ]Spíš by mě zajímalo, zda vůbec a jak se dá aktivovat mini s-meter (3 stupně) umístění na displeji v levém horním rohu. Už jsem se setkal se 2 stanicemi, které to zobrazují.

NO, "von ten" S-Metr, by chtěl každý :-) Myslím, že již někdo, kontaktoval před léty, toho Poláka, co natočil video. A on to již nevěděl a nebo, že je to otázka firmware :-(
pokud mne pamet neklame tak zadne profi radio urcene pro profi sluzby nejaka S metr nema protoze tam se na nejake S nehraje...ani motoroly a hytery za 30 tisic tenhle nedulezita nesmysl neukazuji protoze v tomhle sektoru pouzivani to nikoho nezajima...tam slysim nebo neslysim ..vo vo tom to je
(02.12.2022, 04:19 PM)Alpinet Plzeň Napsal(a): [ -> ]Spíš by mě zajímalo, zda vůbec a jak se dá aktivovat mini s-meter (3 stupně) umístění na displeji v levém horním rohu. Už jsem se setkal se 2 stanicemi, které to zobrazují.
Ahoj,
na mojí stanici mini S metr taky běhá, ale přiznám se, ještě jsem do stanice přes software nelezl, je to tak od doby co jsem ji koupil.
Romane , předpokládám , že jsi info o motorovým oleji , nechtěl zde kopírovat :-)
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8