Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Baojie BJ-218
#1

Dualband 2M/70cm
vykon 5,10,25W
FM
Scrambler
posloucha dva kmitocty najednou v realnem case
funkce crossband prevadece
Odpovědět
#2

(25.08.2020, 03:13 PM)roman brod Napsal(a):  Dualband 2M/70cm
vykon 5,10,25W
FM
Scrambler
posloucha dva kmitocty najednou v realnem case
funkce crossband prevadece

Vypadá zajímavě, osobně vlastníš? Sice do kamionu patří CB, ale v právě nafasovaném voze CB není , na 10 kanále je dost ticho, momentálně sebou vozím svoji ručku, což moc pohodlný není, tak bych časem chtěl do kamionu něco podobného.

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#3

(27.08.2020, 06:34 PM)Alpinet Plzeň Napsal(a):  
(25.08.2020, 03:13 PM)roman brod Napsal(a):  Dualband 2M/70cm
vykon 5,10,25W
FM
Scrambler
posloucha dva kmitocty najednou v realnem case
funkce crossband prevadece

Vypadá zajímavě, osobně vlastníš? Sice do kamionu patří CB, ale v právě nafasovaném voze CB není , na 10 kanále je dost ticho, momentálně sebou vozím svoji ručku, což moc pohodlný není, tak bych časem chtěl do kamionu něco podobného.

jj..taky ji mam. Ovladani dost takove chaoticke...ale pouzit to jde....super je ze ma dva prijimace a tedy muzou najednou mluvit dva kanaly soucasne.....ale prijimac jen prumer...skvelc nejde prestavet ani na pc..tedy i prvni stupen skvelce je desne utazenej...min moduluje..a to i v nastaveni WIDE...jedine plus vidim v tom jak je to malicke
Odpovědět
#4

Funguje někomu z Vás USB kabel pro naprogramování ? Mám WIN10 a píšeou,že nemůžou najít ovladače.
Odpovědět
#5

(01.04.2021, 04:48 PM)kozel roztoky Napsal(a):  Funguje někomu z Vás USB kabel pro naprogramování ? Mám WIN10 a píšeou,že nemůžou najít ovladače.

Nevím, neznám, tento kabel, ale podle obrázku je možné, že je použitý čip od Profilactic, s kterým bývají často problémy. Našel jsem na netu tento odkaz -POZOR, NENÍ ODZKOUŠENÝ A NEVÍM, ZDA JE TO VŮBEC ODKAZ NA STAŽENÍ DRIVERU A NE NECHTĚNÉHO DÁRKU :-)
https://qanswers.site/?q=driver+pour+cab...jie+bj-218
Odpovědět
#6

(01.04.2021, 06:32 PM)Tonda OK1SDR Napsal(a):  Nevím, neznám, tento kabel, ale podle obrázku je možné, že je použitý čip od Profilactic, s kterým bývají často problémy. Našel jsem na netu tento odkaz -POZOR, NENÍ ODZKOUŠENÝ A NEVÍM, ZDA JE TO VŮBEC ODKAZ NA STAŽENÍ DRIVERU A NE NECHTĚNÉHO DÁRKU :-)
https://qanswers.site/?q=driver+pour+cab...jie+bj-218

ja jsem si kabel delal a zatim mne na vsem funguje...i na linuxu...ale ty 10ky zaplat panbuh nemam...jen 7
Odpovědět
#7

roman brod Napsal(a):ja jsem si kabel delal a zatim mne na vsem funguje...i na linuxu...ale ty 10ky zaplat panbuh nemam...jen 7

A dotaz zda vam funguje kabel k bj218 ze 10ky nemuzou najit driver....divnej dotaz...jakej kabel s jakym chipem? Ftdi,profilic,silocon labs nebo nejakej no name china?..to mne pride stejne jako kdyz mi znama rika ze si koupili nove auto. Tak se ptam jake. A odpoved znela...cervene
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)