Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaké je vaše nejdelší spojení na PMR?
#11

Saruman Napsal(a):Samozřejmě. Je to asi 262 km. Největší PMR DX ze Schneebergu (i celkem) mám nyní 282km s Tomem Terasa Třinec na Malý Kriváň. Kdyby byl Radhošť 330 km, už jsem mohl mít třístovku taky...  Dodgy
To jsou pořád spojení za normálních podmínek. K těm delším nad tři sta už to chce nějaké lepší...

Ano , spojení Schneeberg - Radhošť nebo Schneeberg - Križná jsou spojení za normálních podmínek a troufám si říct, že se povedou vždy. U těchto kót je přímá viditelnost. Schneeber - Malý Kriváň už přímá viditelnost není, ale prošlo to
Odpovědět
#12

Ze špičáku v Krušných horách na Praděd s Lukášem Nebory 293km, R5  z pmr Smile -SENCOR SMR 600TWIN.
Odpovědět
#13

Tak já to mám 299km Michal Kralupy /p Klínovec JO60LJ - Bravo 1 /p Dlouhé Stráně JO80NB Smile Smile
Odpovědět
#14

Já z Ralska na Klak, letos v zimě, když byla inverze. 334 km...
Odpovědět
#15

Já mám zatím 161km Janek Slabce /p Radeč 721m JN69TT - Michal Hodkovice /p Příchovice JO70QR .... 
Je dost možné že jsem udělal i delší ale nemám o tom záznam  Big Grin
Odpovědět
#16

Já mám 198 km s Vendou Brdy (jak jinak Smile ) a docela mě štve, jak blízko jsem překonání QRB 200 km.
U nás okolo Brna nejsou zrovna vhodný kopce pro DXy - i když to spojení s Vendou na Tok bylo zrovna z úplnýho krtince Hlína 450 m n.m. JN89FC. Takže možná na té nadmořské vysoké až tak nezáleží.

Matěj Brno / OK2MTB
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)