Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zkoušky odborné způsobilosti
#1

Vytvořil jsem si  otáčecí kartičky na učení v aplikaci cram.com na naučení prefixů, zkratek a Q-kódů.
Dá se stáhnout aplikace na Android a Iphone
Pokud by se to někomu hodilo tak jsou zde:

Prefixy zemí

zkratky a Q-kódy
Odpovědět
#2

(26.01.2021, 03:14 PM)camelopardalis Napsal(a):  Vytvořil jsem si  otáčecí kartičky na učení v aplikaci cram.com na naučení prefixů, zkratek a Q-kódů.
Dá se stáhnout aplikace na Android a Iphone
Pokud by se to někomu hodilo tak jsou zde:

Prefixy zemí

zkratky a Q-kódy

Hezke, mam dotaz - uz mas za sebou nejaky pokus o zkousky? Jak to ted probiha, nepredpokadam, ze by se jezdio do CTU do Prahy ja je psano na webu.
Jinak ve zkouskach byla (je?) taky morseovka - nic proti, jako deti jsme se tim bavili, ale oficialne uz je morseovka pohrbena mnoho let. Cetl jsem, ze to uz treba predmetem zkousky neni.
Odpovědět
#3

(27.01.2021, 06:10 PM)covexx Napsal(a):  Hezke, mam dotaz - uz mas za sebou nejaky pokus o zkousky? Jak to ted probiha, nepredpokadam, ze by se jezdio do CTU do Prahy ja je psano na webu.
Jinak ve zkouskach byla (je?) taky morseovka - nic proti, jako deti jsme se tim bavili, ale oficialne uz je morseovka pohrbena mnoho let. Cetl jsem, ze to uz treba predmetem zkousky neni.

Zkoušky kvůli covidu nejsou. Otázka je, jestli to takhle chtějí dělat donekonečna, ale to bude vědět asi jent CTU.
Telegraf už delší dobu není součástí zkoušky. Ale kdo chce, může si ji složit dobrovolně. Hodně AMA provozu ale telegrafem jede, tak se člověk neznalostí připravuje o značné možnosti.
Odpovědět
#4

(27.01.2021, 06:10 PM)covexx Napsal(a):  Hezke, mam dotaz - uz mas za sebou nejaky pokus o zkousky? Jak to ted probiha, nepredpokadam, ze by se jezdio do CTU do Prahy ja je psano na webu.
Jinak ve zkouskach byla (je?) taky morseovka - nic proti, jako deti jsme se tim bavili, ale oficialne uz je morseovka pohrbena mnoho let. Cetl jsem, ze to uz treba predmetem zkousky neni.

Jak uz psal tomas zkousky zatim nejsou. A treba ta morseovka mi prijde zajimavejsi na nauceni nez nejaky zkratky. Na uceni morseovky doporucuju lcwo.net
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)