Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Výběr CB stanice
#11

Tak jsem nevydržel a už ji objednal a Sirio ML145 + Hyflex musím dokoupit Wink Ježíšek holt chodí v říjnu Big Grin

Sencor SMR 600, Midland G9 PRO, Silvercrest B2,Yaesu VX-8E, Alan 42 DS
Odpovědět
#12

Tak pak poreferuj, ježíšek taky stále řeší jakou pořídit Big Grin

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět
#13

jasně jasně... zatím to bude takové moje "očichávání" CB pásma Big Grin

Sencor SMR 600, Midland G9 PRO, Silvercrest B2,Yaesu VX-8E, Alan 42 DS
Odpovědět
#14

Zdravím místní potrefené vysílačkou.

President Lincoln II
nebo
President Grant II

Kterou byste vybrali? Jedná se zejména o to, aby to umělo ssb.

Díky za tip.

PMR: Midland G9pro, Yaesu vx-246, Sencor smr600, Motorola T82Extreme, Vertex standart vx-146 (rozdělané)
Dualband: Wouxun kg-uv9k + Nagoya NA-771
CB: Elix K22 + teleskop
Odpovědět
#15

Asi prio President Grant II.. protože jí má také ApacheCZ jestli dobře vidím Big Grin Big Grin https://www.youtube.com/watch?v=Pq6qt_-DrxI

Dle techn.udajů vidím že SSB modulaci mají obě .. ale nemám ani jednu ..President Lincoln II je dostupnější v CZ shopech jak jsem hledal a vypadá také slušně nebál bych se jí.. tož babo raď viď Big Grin snad se ti zde někdo ozve kdo jednu z nich má  Cool

Sencor SMR 600, Midland G9 PRO, Silvercrest B2,Yaesu VX-8E, Alan 42 DS
Odpovědět
#16

(29.09.2020, 05:36 PM)Honza Klatovy Napsal(a):  Zdravím místní potrefené vysílačkou.

President Lincoln II
nebo
President Grant II

Kterou byste vybrali? Jedná se zejména o to, aby to umělo ssb.

Díky za tip.

Tak co jsi nakonec vybral?

Sencor SMR 600, Midland G9 PRO, Silvercrest B2,Yaesu VX-8E, Alan 42 DS
Odpovědět
#17

Zdravím. Ještě jsem žádnou nekoupil. Sleduji ebay a jak se některá z nich objeví za rozumné peníze, tak jí vezmu. Na všechny jsem našel dobré recenze a oni jsou asi i všechny skoro stejné.

PMR: Midland G9pro, Yaesu vx-246, Sencor smr600, Motorola T82Extreme, Vertex standart vx-146 (rozdělané)
Dualband: Wouxun kg-uv9k + Nagoya NA-771
CB: Elix K22 + teleskop
Odpovědět
#18

OK dej pak vědět co jsi pořídil zajímá mne to taky.. co bych mohl mít jako "stolní" staničku Big Grin

Sencor SMR 600, Midland G9 PRO, Silvercrest B2,Yaesu VX-8E, Alan 42 DS
Odpovědět
#19

no mel jsem Lincoln I....a to byl desnej hluchej a neselektivni kram..tak verim ze se poucili a Lincoln II na tom bude lip....
Odpovědět
#20

Jak to vydíte s pořízením bazarového staršího kousku a nového , v podobné cenové relaci? Je to stejné , jako u aut, kdy si člověk raději koupí starší , ještě poctivěji vyráběný, než nové?  Příklad Stabo XM 8082 dtmf za 1500kč vs  nová stanice třeba President třeba Teddy II za 1700kč??

Alpinet Plzeň administrátor tohoto fóra - pokud máte problém nebo nápad nebo snad pochvalu, napište to do sekce https://forum.svysilackou.cz/forumdisplay.php?fid=26
CB Klub Domažlice - OK1RDO
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)